Atpūta un SPA

SPA procedūras

Atpūtas komplekss „Kapteiņu osta” piedāvā četrus dažādus masāžas veidus, lai Jūs varētu relaksēties un atgūt spēkus.

Pieteikšanās masāžām zvanot pa tālruni: +371 26650248

Karsto akmeņu masāža / 90 min. / 35.00 EUR


Šī masāža līdzsvaro organisma sistēmas darbību, sniedz mieru un atbrīvotību. Siltie akmeņi atdod savu siltumu ķermenim, ļaujot vēl labāk atbrīvot saspringumu, uzlabo asinsriti, sekmē imūnsistēmas nostiprināšanos, veicina ādas poru attīrīšanos, noņem stresu un spriedzi. Akmens masāžai ir harmonizējošs un attīrošs efekts, kas rada garīgo un fizisko līdzsvaru.


Aroma masāža / 60 min. / 25.00 EUR


Aroma masāža ir masāža, kas papildināta ar smaržīgām (ēteriskām) eļļām. Tā ir lieliska veselības uzlabošanas procedūra, kas atjauno spēkus un darba spējas, mazina nogurumu, piepilda cilvēku ar pozitīvām emocijām un sniedz labu garastāvokli.


Klasiskā masāža 60 min / 25.00 EUR / 90 min. / 30.00 EUR


Šī masāža ir gan dziednieciska, gan relaksējoša. Izmantojot dažādus paņēmienus - glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu un vibrāciju audi tiek mehāniski kairināti, kas izraisa organisma šķidrumu (limfas, asins) pārvietošanos, līdz ar to veicinot organisma atjaunošanos pēc garīgas un fiziskas slodzes. Nostiprina imūnsistēmu.


Šokolādes masāža / 90 – 120 min. / 45.00 EUR


Šī ir aromātiska un jutekliska masāža, kas dod iespēju gremdēties fiziskā un garīgā labsajūtā un ļauties tikt lutinātam ar siltu, izkausētu šokolādi. Būtiska ir procedūras dziedinošā iedarbība, jo tā veicina laimes hormona endorfīna izdalīšanos, kas novērš nogurumu, mazina sāpes, atslābina muskulatūru, uzlabo asins un limfas cirkulāciju. Uzlabo ādas vielmaiņu, āda tiek apgādāta ar minerālvielām (dzelzs, kalcijs, magnijs) un vitamīniem (A, B1, E, D, C). Masāžas laikā tiek veikts mikropīlings, kas tonizē ādu, padara to gludāku un uzlabo kopējo ādas fizioloģisko stāvokli, atsvaidzina un mitrina to.


Medus masāža / 90 – 120 min. / 30.00 EUR


Medus masāža nāk no Tibetas un tās pamatā ir ādas un bioloģiski aktīvo vielu, kuras satur medus, mijiedarbība. Masāžā tiek izmantots dabīgs produkts-medus, kā arī aromātiskās eļļas.Medus masāžas iedarbība:- Strauji uzlabo asinsriti dziļos ādas slāņos- Attīra ādu, tā kļūst zīdaina, elastīga, izlīdzinās zemādas sabiezējumi- Veicina iekšējo orgānu un audu apgādi ar barības vielām- Absorbē toksīnus un veicina to izvadīšanu no organisma- Palīdz stiprināt imūnsistēmu- Uzlabojas organisma stāvoklis kopumā- Pretcelulīta iedarbība. Pēc masāžas nav nepieciešams mazgāties.


Masāža ar bambusu kociņiem / 90 min. / 30.00 EUR


Bambuss diennakts laikā var izaugt gandrīz par 1m garāks un ir spējīgs izlauzties pat caur akmens, asfalta vai citiem izturīgiem segumiem. Bambuss simbolizē mūžīgu jaunību, sniedz neizsīkstošu spēku un enerģiju, harmonizē, ir draudzības simbols. Bambusa masāžas iedarbība:- Relaksējoši-tonizējoša iedarbība- Uzlabo asinsriti- Pastiprina venozo asinsriti un limfriti, mazinot tūsku- Audus drenējoša iedarbība- Atslābina muskuļus (īpaši ieteicama fiziski aktīviem cilvēkiem)- Celulīta likvidēšana un profilakse- Pastiprina vielmaiņas procesus, enerģētiski uzlādējoša- Harmonizējoša.


Ķermeņa masāža ar zāļaugu maisiņiem jeb pindām 90 min./ 35.00 EUR


Pindu masāža-kurā izmanto masāžas paņēmienus,aromterapiju un siltu audekla maisiņu-pindu iedarbību uz organismu.Pindas jau izsenis ir izmantotas Austrumu medicīnā. Visas pindas sastāvdaļas ir pilnīgi dabiskas.Pildījumā izmantoti ārstiecisko augu, sakņu un vērtīgo ziedu maisījumi. Procedūra ir patīkama un atslābinoša, ar maisiņiem tiek masēts ļoti maigi un tajā pat laikā stipri, masāža sasilda un dāvā mieru.


Silto pindu un masāžas iedarbībā:


✔ Paplašinās ādas poras,ļaujot ēteriskām eļļām un zāļu maisījumam absorbēties epidermas dziļākajos slāņos;

✔ Tiek noņemts muskuļu sasprindzinājums;

✔ Tiek šķelti zemādas tauki;    

✔ Uzlabojas asins cirkulācija, vielmaiņa, limfātiskā attece;

✔ Tiek neitralizēta negatīvā enerģija,mazinās stress, līdzsvarojas iekšējā enerģija


Maisiņus izmanto tikai vienreiz ,pēc procedūras tos izmet, jo tie uzsūc šlakvielas un toksīnus.